"

Pro muže i pro ženy chystáme ve VÝVOJI pravidelné „módní večery“

18. 09. 2019 , aktualizace: 28. 10. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Značka VÝVOJ je od roku 1931 synonymem originální, a především české pánské módy, kterou vyhledávají muži pro jakoukoliv společenskou příležitost. Brněnská kamenná prodejna na Rooseveltově ulici má však ještě jedno unikum a také jednu horkou novinku. Prodejna v Brně je unikátní v tom, že jako jediná v ČR nabízí i dámskou módu a její „horkou novinkou“ je její nová manažerka paní Eva Vlachová.

Zajímalo nás: Co mohou muži i ženy očekávat v rámci aktuálních kolekcí podzim/zima a co nového připravuje paní Eva pro klienty a klientky brněnské prodejny VÝVOJE?

Paní Evo, je pravdou, že u Vás ve VÝVOJI muži najdou „to pravé“ pro jakoukoliv společenskou událost?

Ano, najdou… a to pravé najdou už proto, že dostanou především otázky, než započne samotný nákup. A ty jsou dle mého základem úspěchu. Správnou otázkou pak muž skutečně najde to pravé.

Proč by do brněnské prodejny však měly zamířit i ženy?

Na to bych mohla odpovědět stejně, ale pravdou je, že u žen je to trochu jiné. Ženy si jdou často udělat prostě jen radost. A tu radost u nás dostanou. Posedí, dají si kávu a můžu říct, že odchází s tím, co jim bude slušet a co skutečně unosí.

Kdo je takovou typickou klientkou Vaší prodejny?

Ženy, které nad módou přemýšlejí a které se chtějí líbit.

Je něco z aktuálních kolekcí, ať z pánské či dámské, co byste ráda vyzdvihla?

Mě osobně nadchla móda z naší krejčovské dílny na míru.  Za ta léta, co oblékám především muže na významných pozicích, vím, co je pro ně důležité a jak se chtějí cítit v určitých situacích. A mít doma pár obleků ušitých na míru, přesně podle vybraných parametrů, je pro muže výhodou.

Vím, že máte dlouholeté zkušenosti v oblasti módy a odívání. Co Vás nejvíce na Vaší cestě ovlivnilo a inspirovalo?

Každý klient a každá firma mě ovlivnily. Abych byla ve své práci módní stylistky úspěšná, musela jsem se naučit dobře pozorovat a především naslouchat. To je základ úspěchu.

Paní Evo, co Vás na Vaší práci baví nejvíce?

Zpětná vazba od klientů po akci. Ať už klienty oblékám nebo pro ně organizuji společenské akce. Tohle je pro mě nejvíc. Úsměv, radost, spokojenost. Snažím se dělat maximum a slovo problém u mě nenajdete. Vždy se totiž snažím najít řešení.

Plánujete pro Vaše zákazníky něco speciálního?

Aktuálně v naší brněnské prodejně chystáme dámské a pánské večery, kde poznáte módu VÝVOJE trochu jinak. Především u žen chceme posunout kolekce do fáze, kdy bude pro ně nákup ještě větší radostí. Chystáme speciální zóny na určité události, kde se člověk opravdu oblékne od hlavy až k patě. Nebude to hned, ale už nyní na tom pracujeme.

A bude toho mnohem víc… nechte se překvapit! 😊

Děkuji Vám za rozhovor.


Na prezentaci brněnské prodejny značky VÝVOJ pokračujte ZDE

Foto: Archiv www.vyvoj.cz 


Jinde na SrdceMoravy