"

Saffron Beds: Loňský ročník SEW tak zapůsobil, že jsme letos partnerem

19. 10. 2017 , aktualizace: 20. 10. 2017 Sdílej na SrdceMoravy

Pane Bělíku, jako zástupce brněnské pobočky Saffronu jste letos převzal žezlo generálního partnerství SEW. Co bylo hlavním motivem?

Na veletrhu hodinek SEW jsem byl poprvé s manželkou v roce 2016 a byl jsem naprosto nadšený. Akce měla skvělou atmosféru, vysokou společenskou úroveň a konala se v překrásném prostředí Moravské galerie. Navíc jsem se zde zcela neplánovaně setkal s mnoha svými zákazníky a byl to celkově velmi příjemný večer.

Celý dojem z akce SEW na mě natolik zapůsobil, že jsem si už tenkrát řekl, že příští rok musíme být partnery. Tak se i tento rok stalo a jsme za to velmi rádi. Naše značka Saffron Beds a její produkty se k luxusním hodinkám mimořádně hodí.

Hodinky jsou spíš chlapská záležitost možná i proto, že muži mají na rozdíl od dam omezenější arzenál šperků, jimiž kvalitní hodinky beze sporu jsou. Nač byste nalákal na letošní veletrh ženské osazenstvo?

Pokud naše ženy skutečně neosloví krásné dámské hodinky (kterých je na SEW spousty), jistě je potěší skvělé víno, káva a zajímavý doprovodný program.

Jste emisarem Saffronu, což je značka vyznávající kvalitu do poslední pružiny. Vyžadujete Vy osobně takovou kvalitu i u hodinek?

Podle mého názoru hodinky o každém člověku vypovídají více, než by se mohlo zdát. Já osobně u hodinek vyžaduji kvalitu, ale za přijatelnou cenu. Vždy musí být síla značky, kvalita zpracování i materiálu vyvážena odpovídající cenou. Stejné je to i u luxusních postelí.

Saffron v Brně letos oslavil 5leté výročí. Přicházejí obyvatelé moravské metropole do místního showroomu otestovat pohodlí postelí na vlastní kůži často?

Ano, přicházejí často, ale nejen obyvatelé Brna. Adresa showroomu Saffron Brno je Rybnická 117, Nový Lískovec a to je jen kousek od dálnice D1. Díky tomu je přibližně 40 % zákazníků mimobrněnských, a tak vozíme naše postele do každého místa v ČR, případně kdekoli po Evropě. Máme za sebou např. instalace v Paříži, Ženevě, Stockholmu, Bruselu nebo třeba Monaku.

Uvidíme se na veletrhu SEW s celým týmem Saffronu Brno? Kdo se těší nejvíc a proč?
Na veletrhu se tento rok uvidíme spolu a také se Zuzanou Ragánovou, což je moje skvělá kolegyně. Dále budou o hosty veletrhu pečovat naše milé slečny Jana a Simona. A nejvíce se jako velký fanoušek klasických hodinek těším já!


Děkuji Vám za rozhovor a přeji Vám, Saffronu i výstavě SEW mnoho úspěšných let!


Jinde na SrdceMoravy