"

Dejte svému oblečení křídla

10. 06. 2020 , aktualizace: 16. 06. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Chcete kvalitní oblečení, které vydrží a dobře vypadá, ale nechcete si připlácet za značku?

Jedete na vlně „bez potisku“, nebo chcete triko s vlastním originálním designem?

A co takhle nechat si potisknout originální tenisky?

Jestli jste alespoň jednou odpověděli ano, tak pro vás máme dobré zprávy. V Pekařské ulici 13 letos otevřela naše reklamní agentura SKY Promotion nové studio pod názvem Pekařská 13. Jedná se napůl o obchod s kvalitním italským oblečením a napůl o kreativní studio, kde vám vymyslíme, navrhneme a potiskneme super originální triko podle vašich představ. Anebo klidně tenisky.

Studio Pekařská 13

Super tričko za 130 Kč

Vlajkovou lodí našeho studia je italská značka PAYPER. Italové se do toho řádně opřeli a vytvořili bohatou kolekci oblečení pro volný čas, na sport i do práce.

A nejlepší na tom je, že to všechno pořídíte v Pekařské 13 za velmi příjemné ceny. Například takové kvalitní italské tričko ze 100% bavlny pro ženy, muže i děti, u nás koupíte za 130 Kč.

Může to dnes znít trochu jako sci-fi, ale je tomu opravdu tak. A pokud si donesete i vlastní návrh nebo fotku svého miláčka, můžete mít originální outfit dříve, než byste řekli: Pekařská 13 😉

Studio Pekařská 13

Pekařská 13 oblékne firmy i sportovní kluby

Spojení kvalitních textilních produktů a služby našeho kreativního studia mohou v Brně naplno využít také firmy, sportovní kluby a další organizace, které si mohou italský design doplnit o vlastní logo (brand) v podobě potisku či výšivky.

Pracovní oblečení s lidskou tváří

V Pekařské 13 pořídíte také pracovní oděvy a obuv té nejvyšší kvality. S pracovním oblečením značky PAYPER se budete cítit nejen pohodlně a bezpečně, ale navíc budete u práce vypadat šik, což je důležité především pro zaměstnavatele, kterým jejich zaměstnanci dělají reklamu i tím, jak jsou oblečeni. Veškeré pracovní oblečení umíme samozřejmě obrandovat dle vašeho přání.

Došlápněte si na svět teniskami s vlastním designem

V Pekařské 13 vám potiskneme nejen trička, ale třeba i tenisky! Zakázkový potisk plátěných tenisek typu Converse se stal průkopnickou činností naší společnosti již v roce 2018, kdy jsme tuto technologii potisku plátěných bot přinesli jako první do České republiky.

Studio Pekařská 13

Těšíme se na vás

Hledáte-li v centru Brna kvalitní trička za skvělou cenu, zaujaly vás tenisky s vlastním originálním designem, nebo jen potřebujete něco do práce či na sport a chcete mít na oblečení i vlastní logo, stavte se za námi na Pekařskou 13. Máme zde pro vás připravenou také širokou nabídku mikin, tepláků, bund nebo batohů a tašek z eko materiálů.

Studio Pekařská 13

Název našeho studia určitě nezapomenete: Pekařská 13 😉
Milan Roudný, majitel

Na web našeho studia pokračujte ZDE

 


Jinde na SrdceMoravy