"

Podtrhněte svůj styl s MW Optik

29. 07. 2014 , aktualizace: 27. 02. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Majitel MW Optik Martin Wais, vystudovaný oční optik a optometrista, založil svou prodejnu s vizí, že brýle by měly být doplňkem, díky kterému se dokážeme odlišit. Pro výběr brýlí má opravdový cit, který si prohlubuje i na stylingových kurzech. Brýle by podle něj měly být naší předností, poznávacím znamením – zkrátka něčím, co máme jen my a můžeme na to být hrdí.

V optice na Husově můžete vybírat z brýlí světových značek, například švédské značky Scaga, Oscar Magnuson, Pilgrim, Evfa Attling, dále např. rakouský Redbull eyewear či britské Pepe Jeans a mnoho dalších. Kromě dioptrických a slunečních brýlí v prodejně najdete i kontaktní čočky a různé doplňky – pouzdra, čistící spreje a hadříky. Veškerou aktuální nabídku naleznete zde.

Snažíme se, abyste nosili brýle rádi každý den

Výběr brýlí by se neměl uspěchat. Spíš naopak, nebojte se vyzkoušet si více stylů, až najdete ten, který sedí přímo vám. „Se zákazníkem budujeme vztah založený na důvěře. Vždy se snažím najít brýle ideální přesně pro konkrétního člověka. Těší mě, když lidé odcházejí spokojení a po čase se i vrací,“ říká majitel Martin Wais.

Že jsou brýle v MW Optik vnímány více jako módní doplněk a šperk, podporuje i to, že se v prodejně nachází i vizážistka, která vždy zákazníkovi bezplatně poradí, s jakými barvami oblečení je nejlepší sladit obroučky, případně ženám ukáže rychlou školu líčení pod brýle.

Vyhraďte si čas na výběr ideálních brýlí pro vaši oční vadu, pro váš tvar obličeje i celkový styl. Správné brýle jsou investice, která se vám vyplatí. V MW Optik uděláme vše pro to, abyste s brýlemi chtěli i usínat.


Jinde na SrdceMoravy