"

Novinky v Květinářství Galerie Brno: Vánoční výzdoba i rozvoz květin

25. 11. 2018 , aktualizace: 02. 12. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Hned když vstoupíte do květinářství, dýchne na Vás vánoční atmosféra. Celé je nově vyzdobené. Na první pohled zaujmou čtyři velké vánoční stromy. Nejsou to žádné umělé, plastové náhražky. Ale živé jedličky. Výzdoby a dekorace vybírali dlouho a pečlivě. Většina z nich je z přírodních materiálů. Můžete si je odnést domů a zkrášlit si tak předvánoční čas. 

Advent s originálním věncem

Již první prosincovou neděli začíná období adventu. Doba, kdy začínají kuchyně vonět cukrovím a rodiny se schází. Na okně nebo na stole by neměl chybět adventní věnec. Floristé v Květinářství Galerie připravují každý den věnce ručně zdobené. Rádi vyrobí i speciální věnce přesně podle Vašeho přání. Svíčky v domě nemusí zářit jen v období svátků. Pokud chcete svým nejbližším udělat radost, můžete v květinářství koupit vonné svíčky. Mají jich velký výběr. Díky krásnému designu a kvalitní náplni provoní celý pokoj. Po rozbalení pod stromečkem navíc určitě vykouzlí úsměv na tváři.

Rozvoz květin rychle a čestně

Novinkou, která zůstane i poté, co rozbalíte i poslední dárky, je rozvoz květin. Na výběr je několik možností, jak si kytice vybrat. Je libo modrá, fialová nebo růžová květina. Stačí si vybrat barvu a floristé vytvoří kytici na míru. Nemusíte se starat o žádné další podrobnosti. Kytici připraví vždy krásnou a originální. Upřesnit můžete, zda chcete vázanou kytici z různých květů, kytici růží nebo flowerbox.

Důležitá je i rychlost dodání. Vícebarevné kytice můžete mít u sebe za pár desítek minut. Kytici z obchodu pošlou do půl hodiny. Kurýr je pak dodá nejpozději do dvou hodin. Jednobarevné kytice je nutné objednat den předem, nejpozději do desáté hodiny večer. Doma je budete mít další den. V objednávce můžete zadat i požadované datum dodání a orientační čas.

Kytice si pořídíte od 799 korun. Stejně jako kdybyste si pro ni přišli na prodejnu. Za dopravu pak zaplatíte 169 korun. V Květinářství Galerie před Vámi nic netají. Proto neschovávají cenu rozvozu pod dražší květiny, aby mohli říct, že Vám ji dovezou zdarma.

Nabídku rozvozových kytic si můžete prohlédnout zde: Rozvoz květin Brno.

 


Jinde na SrdceMoravy