"

Květinářství Galerie? Místo kde se květiny stávají uměním

27. 09. 2018 , aktualizace: 09. 10. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Nově otevřené květinářství Galerie najdete v obchodním domě Klášter, v Josefské ulici, přímo v centru Brna. Dům s několika set letou tradicí nabízí krásné prostory. Pro prodej květin jako stvořené. Vysoké stropy, podloubí i vysoká okna. Na vše dopadají sluneční paprsky a každá jedna květina či doplněk tak může naplno předvést svou krásu. Největší květinářství v Brně tvoří celou pravou část přízemí. Najdete v něm vše, na co si vzpomenete.

Vybere si každý

Čerstvé květiny, kytice, kvítka v květináčích i květinové vazby. To vše najdete v Květinářství Galerie. Díky velkému prostoru si kromě květin můžete domů odnést i růžné doplňky. Na policích stojí keramické květináče, dekorace a vázičky. Spolu můžete vše krásně kombinovat a udělat si domov ještě o trochu pěknějším a příjemnějším místem.

Nákup přímo z police

Pokud nevíte, jak nejlépe květiny nakombinovat, nemusíte se bát. Všechny rostlinky, které vidíte v květinářství si můžete koupit. Floristé již vybrali do květináčů ty nejvhodější květiny. Nemusíte tak dlouho přemýšlet, jaké variace se k sobě hodí. A můžete se nechat inspirovat od floristů a vybrat si rostlinu, která se vám nejvíce líbí.   

Vlídná otevírací doba

Květinářství Brno je pro Vás otevřené každý všední den od půl deváté ráno až do šesti hodin večer. A pokud nechcete přehlédnout žádné novinky můžete je sledovat i na facebookovém profilu. Pokochat se květinami můžete na Instagramu.


Jinde na SrdceMoravy