"

MENAGE, to je pánské spodní prádlo a plavky v Brně

27. 04. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Specializovaný e-shop s pánským spodním prádlem a plavkami www.menage.cz úspěšne provozujeme již několik let. A tak dalším logickým krokem bylo pro vás, naše zákazníky, otevřít i kamennou prodejnu. Zde si prádlo můžete osahat, vyzkoušet a zde taky dostanete odbornou radu. V prodejně i v e-shopu nabízíme pánské prádlo světových značek - CALVIN KLEIN, EMPORIO ARMANI, DIESEL, ANDREW CHRISTIAN, AUSSIEBUM, TOMMY HILFIGER, MARCOMARCO a další.

Naší společnou vizí je přinášet na český trh kvalitní spodní prádlo, které se bude odlišovat od toho, na co můžete běžně narazit. Vyhledáváme pro vás novinky a trendy na zahraničním trhu. Naší největší vášní je přinášet vám širokou škálu spodního prádla tak, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Sortiment:

  • spodní prádlo - pánské slipy, pánské push-up prádlo, jocksy, boxerky, pánské prádlo z Modalu
  • plavky - pánské push up plavky, šortkové plavky, kraťasové, bermudy, boxerkové a slipové plavky
  • mikiny, trika a tílka - spodní trika, trika z Modalu

V e-shopu www.menage.cz si můžete celý sortiment v klidu a z pohodlí domova prohlédnout a koupit s možností vyzvednutí na prodejně nebo zaslání balíčku až domů. Při nákupu nad 2.000,- Kč je doprava zdarma. Také nás můžete sledovat na facebooku a Instagramu, kde pravidelně zveřejňujeme slevy a soutěže o hodnotné ceny.

A na závěr jako třešnička na dortu je pro všechny zákazníky připravena pravidelná měsíční soutěž o dva dárkové poukazy v hodnotě 1.000,- Kč. Více informací se dozvíte na www.menage.cz/soutez nebo na prodejně.

Těšíme se na Vás v pondělí až pátek od 10:00 do 18:00.

V sobotu a neděli je zavřeno.


Jinde na SrdceMoravy