"

Kosmetické studio FLEUR

18. 11. 2015 Sdílej na SrdceMoravy

Kosmetické studio FLEUR

Kosmetické studio Fleur, Josefská 5, 602 00 Brno

Kde nás najdete

Kosmetické studio FLEUR najdete v samém centru Brna na známé pěší zóně v budově nákupního centra E-Pasáž na Josefské ulici. Přestože se studio nachází ve druhém nadzemním podlaží, je přístup díky výtahu plně bezbariérový.

Co nabízíme

Kosmetické studio FLEUR nabízí všem svým zákazníkům klasickou kosmetickou péči, založenou na poctivém ručním drilu. Některé druhy ošetření, například Vacupress, Galvanizace či ozonizace jsou pak prováděny za pomoci multifunkčního kosmetického přístroje.

Typy ošetření

  • kompletní kosmetické ošetření pro všechny typy pleti

  • kosmetická kúra čistící, hydratační, protivrásková, kaviárová, vitamínová či kolagenová

  • epilace teplým voskem

  • vacupress - pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kterým se provádí lymfatická masáž speciálními baňkami, které jemně nasávají pokožku a pod tlakem ji masírují. Tím je způsobeno zvýšené prokrvení, které má za následek zlepšení zásobování výživy pokožky. Navrací tak elasticitu a zpevňuje ochablé podkožní vazivo. Celkově se pokožka regeneruje a omlazuje. Hned po prvním ošetření je viditelný okamžitý efekt

  • galvanizace - je ideální technika pro ošetření dehydrované pokožky, proti prvním příznakům stárnutí při ztrátě vitality. V ošetřované oblasti dochází ke stimulaci krevního oběhu, zvýší se přísun kyslíku do tkání a urychlí proces odstraňování odpadních látek. Galvanizace má i výživný účinek na tkáně, zklidňuje citlivé nervy a celkově působí na centrální nervový systém

  • ozonizace - je jedna z nejúčinnějších kosmetických léčeb akné. Vysokofrekvenční střídavé výboje vytvářejí v kůži léčivý ozón, který likviduje veškeré záněty a prokysličuje pokožku. Používá se také proti rozšířeným žilkám, k regeneraci vlasového folikulu a regeneraci nehtového lůžka.  Účinky: Antibakteriální účinek (pro mastnou pleť), tonizující a stimulační efekt (pro povadlou a unavenou pleť), uvolňující a uklidňující účinek (na podrážděnou pokožku a pokožku po depilaci).

Jak se k nám objednat?

Objednat se k nám můžete výhradně na těchto telefonních číslech:

Alena Wimmerová - 608 745 880
Alena Šimuňáková - 774 023 277

Obě kosmetičky s mnohaletou praxí pracují na Živnostenský list.


Jinde na SrdceMoravy