"

Festival jídla v E-Pasáži

01. 09. 2019 , akce již proběhla Sdílej na SrdceMoravy

Léto pomalu končí a dostáváme se do období, kdy na hezké počasí a dovolenou u bazénu budeme pouze s úsměvem vzpomínat. Na dobu, kdy jsme si v rámci výletů a dovolených dovolili trochu povolit opasky a vyzkoušet něco z krajových specialit. V přípravě na „zimní období“ si však můžeme ještě podobné neřesti zopakovat.

Ve středu 18. září se v E-Pasáži uskuteční úvodní díl plánovaného E-Food Underground Festivalu, který má za úkol zvýšit popularitu malých bister, které se snaží svoji rozmanitou nabídkou potěšit brněnské strávníky.

V době mezi 16. a 21. hodinou budete mít možnost ochutnat jídla několika kuchařů, kteří své kulinářské schopnosti uplatnili v různých krajových specialitách, a to od Itálie až po vzdálenou Indii.

Pod taktovkou baru Jekyll&Hyde, který v pasáži od března letošního roku sídlí, pak budete moci vyzkoušet nejen klasické drinky, ale i pár zábavných koktejlů, které poprvé spatřily světlo světa právě zde.

Přijďte si uprostřed pracovního týdne oddechnout, příjemně se naladit a dopřát si malou oázu klidu v prostorách E-Pasáže na Josefské 5 a 7 v Brně.

Těšíme se na Vás v Jekyll&Hyde!


Jinde na SrdceMoravy