"

Objevili jsme Ford Mondeo Vignale. Budete s ním o krok napřed.

30. 04. 2016 , aktualizace: 02. 05. 2016 Sdílej na SrdceMoravy

Vignale. Tato italská automobilka byla od roku 1948 symbolem prémiové kvality. Její zakladatel Alfredo Vignale zastával názor, že nic není natolik dobré, aby to nemohlo být ještě lepší. Ve své malosériové výrobě tedy upravoval vozidla vybraných značek a povyšoval je na novou úroveň.

Nyní se stejným přesvědčením přichází i automobilka Ford. Řadou Vignale totiž pozvedává své klasické modely o řád výš. A zatím první vlaštovkou je pro Českou republiku Ford Mondeo Vignale.

Bohatá výbava a odhlučněný interiér

Oproti klasickému Mondeu zaujme Vignale už na první pohled. Nabízeno je totiž – mimo jiné – v unikátní vícevrstvé hnědé metalíze Nocciola. Oči vám budou přecházet i ze speciálních třpytících se kol dostupných jen pro tuto verzi. Samozřejmostí je mnohem širší základní výbava, která čítá například do zatáček natáčecí světla, parkovacího asistenta nebo celokožené čalounění interiéru.

Právě to si zamilujete ihned, jak do vozu vklouznete. Ihned po nastartování se projeví další velká přednost Vignale – odhlučněný interiér. Kabina je od zvuků motoru dokonale izolovaná, což oceníte především na dlouhých cestách.

Řidičům jdou naproti i úsporné motory – především pak ty naftové – jejichž spotřeba se pohybuje okolo 5 litrů. Ford Mondeo Vignale je momentálně nabízen ve dvou variantách – sedan a kombi.

Nadstandardní služby

S Vignale jsou kromě vyšší úrovně automobilu spojeny i nadstandardní služby. Už od samotného výběru vozidla, přes jeho předání a po celou dobu jeho používání vás provází jediná osoba – manažer Vignale.

V případě servisu automobilu to bude právě on, kdo vám zajistí jeho termín, vyzvedne vůz, zařídí náhradní auto a postará se o celou proceduru včetně umytí vašeho Vignale. Dočkáte se tedy velmi osobního přístupu, který vám bude přesně šitý na míru.

Tyto prémiové služby v současnosti v Brně zajišťuje pouze jediný autorizovaný prodejce, a to CARent na ulici Bělohorské. Neváhejte jich využít, Ford Mondeo Vignale totiž do posledního puntíku naplňuje heslo Alfreda Vignaleho – klasické Mondeo posouvá o úroveň výš.


Jinde na SrdceMoravy