"

Klíč k úspěchům CARentu? Sehraný tým, zkušenosti a dobrá nálada

13. 12. 2016 Sdílej na SrdceMoravy

Nebude to trvat dlouho a CARent se stane prvním oficiálním FordStorem na Moravě. Aby takového ocenění dosáhl, musel svým forďáckým klientům poskytovat dlouhé roky služby na té nejvyšší možné úrovni.

Hlavním strůjcem tohoto povýšení je přitom náš tým. Parta lidí, pro kterou je zákazník na prvním místě a která Fordům zasvětila prakticky celý svůj život. Vždyť někteří z nás oslavili dvacetileté CARenťácké výročí, součástí značky jsou totiž prakticky od jejího začátku.

Neustálé vzdělávání

I přes tyto dlouholeté zkušenosti však nechceme zůstat stát na místě. Proto se dále vzděláváme, poněvadž věříme, že člověk se neustále učí. V posledních týdnech jsme absolvovali program Propojení značky a zákazníka, abychom ještě lépe rozuměli některým potřebám forďáků a mohli jim tak poskytnout ten nejlepší servis.

Klíčem k úspěchu je ale to, aby práce byla pro člověka především zábavou. Nám se to v CARentu skvěle daří, pozitivní atmosféru a úsměv na tváři se tak snažíme přenést i na naše zákazníky.

Sportem k dobré náladě

A co za naši dobrou náladu může? Výzkumy říkají, že to bývá především pracovní prostředí a kolektiv. A my to můžeme jen potvrdit. Často se scházíme i mimo autocentrum, abychom ještě více stmelili naši partu, ať už jsou to cyklovýlety nebo zatím poslední akce na vodě.

Sportovní aktivity všeho druhu tedy nejen aktivně provozujeme, ale samozřejmě také plně podporujeme. I proto jste nás letos mohli potkat – jako již tradičně – na veletrhu Sport Life, kde jsme kromě jiného vystavovali také naše modely v čele s Fordy Mustang, Focus RS a Mondeo Vignale.

Přejeme mnoho úspěchů v roce 2017

Tým CARentu je lídrem mezi brněnskými prodejci Fordů už více než 20 let a s natěšením vyhlíží další výzvy, které ho čekají v roce 2017. Věříme, že při jejich zdolávání budeme úspěšní. Stejně jako vy, čtenáři CentrumBrna.cz.


Jinde na SrdceMoravy