"

Brněnský CARent povýší na oficiální FordStore

15. 09. 2016 , aktualizace: 10. 10. 2016 Sdílej na SrdceMoravy

Autosalon CARent je dnes jedničkou mezi prodejci Ford nejen v Brně, ale na celé Moravě. Cesta k tomu, abychom se dostali na tuto pozici, byla dlouhá a započala už v 90. letech v hlavě našeho ředitele Lubomíra Hartmana.

Nyní CARent čeká další velký krok. V následujících měsících bychom se totiž měli stát prvním moravským showroomem Ford (a celkově šestým v České republice), který se bude moci pyšnit prémiovým označením FordStore. Vyššího ocenění už prodejci vozů Ford po celém světě dosáhnout nemohou.

Bílo-modro-oranžové provedení

Interiér našeho autosalonu už nyní odpovídá nejnovějším standardům. Doplňující změny, které dají vnitřní části showroomu finální podobu, si vezmou na starosti architekti Ford of Europe. Už teď je nicméně jasné, že interiér bude daleko více prosvětlený.

Vnitřní část autosalonu bude totiž rozdělena na části, které budou věnovány jednotlivým skupinám vozů. Namátkově SUV, užitkové vozy nebo koutek pro vozy Vignale. Dominantními barvami přitom budou modrá, bílá a oranžová.

Logo Ford jako hlavní dominanta

Velkých změn se dočká i exteriér autosalonu. Jeho dominantou bude velký modrý ovál. Přesněji logo Ford, které bude zaujímat většinu prosklené plochy showroomu a které je standardem u každého FordStoru.

Vyzkoušejte Mondeo Vignale, nový Focus RS nebo Mustang

Ačkoliv všechny popsané změny přijdou na řadu až v následujících týdnech, naše předváděcí modely si můžete vyzkoušet už nyní. Jako jediní v moravském regionu totiž disponujeme kompletní nabídkou, kterou Ford v České republice nabízí.

Součástí nabídky je i prémiové Mondeo Vignale, které se svými službami vyrovná o třídu vyšší konkurenci. Stále horkou novinkou je i nový Focus RS – model patřící k absolutní špičce mezi sportovními hatchbacky. Opomenout nelze ani legendu mezi silnými motory, zatím poslední verzi Fordu Mustang.

Neváhejte nás tedy kontaktovat. Na osobní setkání s vámi se budeme těšit na Bělohorské 46


Jinde na SrdceMoravy