Autopůjčovna Grey Fox: Kdo jsme?

Přistavení vozu

Město Brno a jeho okolí je naším domovem. V případě, že by jste rádi vůz převzali v jiné lokalitě, než jsou naše garáže Sedláčkova, Brno-Líšeň, informujte nás, prosím, pomocí zprávy v našem rezervačním systému.

Nájemní smlouva

S detaily naší nájemní smlouvy se můžete seznámit již teď. Stačí si stáhnout GREYFOX - nájemní smlouva a vše si v klidu a pohodlí přečíst. Při převzetí vozu Vám dáme k podpisu identický formulář.

Pojištění

Jelikož cestování autem v sobě nese i určitá rizika, která ne vždy dokážeme ovlivnit, mají všechny naše vozy plné havarijní pojištění se spoluúčastí 10%, minimálně 10.000 Kč a využívají nepřetržitou asistenční službou s maximální možnou úrovní krytí. To vše poskytnou na území celé Evropy nejsilnější hráči na trhu pojišťovnictví a asistenčních služeb – Allianz a Global Assistance. Můžete si tak být jistí, že ať už vás potká na cestách cokoliv a kdekoliv, nezůstanete v tom sami.

Zproštění spoluúčasti

Pro Váš absolutní klid na cestách doporučujeme využít dohody o zproštění spoluúčasti na škodách krytých havarijním pojištěním dle článku 6. všeobecných podmínek smlouvy o pronájmu. Za poplatek 300 Kč za jeden den pronájmu získáte jistotu že případná dopravní nehoda s naším vozem nebude mít pro Vás žádné finanční následky. Uzavřením dohody o zproštění spoluúčasti není dotčena povinnost složení kauce na případné škody.