"

Načerpejte vánoční inspiraci v Martiniere

18. 11. 2015 , aktualizace: 27. 11. 2015 Sdílej na SrdceMoravy

Podpora zákazníků v jejich jedinečnosti je ve zlatnictví Martiniere na prvním místě. "Šperky by měly vyjadřovat v první řadě osobitou krásu každé ženy. Všichni jsme jedineční a je užasné, že máme možnost se i tímto způsobem prezentovat a odlišit," myslí si majitelka zlatnictví Martina Hdličková. Více o zlatnictví Martiniere i o speciální vánoční nabídce se dočtete v následujícím rozhovoru.

Už brzy představíme novou značku

Paní Hrdličková, šperk pod stromečkem potěší snad každou ženu. Co můžete v Martiniere teď před Vánoci nabídnout? Máte nějakou speciální akci či omezenou nabídku exkluzivních kolekcí?

Na Vánoce připravujeme zastoupení jedné firmy, ale jméno zatím neprozradím. Specializuje se na přírodní kameny ve zlatě, ve střední cenové relaci. Také bych ráda připomněla už dvouleté zastoupení bílé a černé keramiky Cerafi. Keramický doplněk váš šperk dokonale osvěží. Představte si například žlutý šperk v kombinaci s alabastrově bílou keramikou. Nebo si doplněním bílého či černého prstýnku můžete vytvořit mnohem nápaditější a větší prstýnek. 

Zákazníky potěšíme i slevovými akcemi, momentálně třeba doprodejem stříbra  rozmanitého druhu, na které je padesátiprocentní sleva. A od 27. listopadu do konce měsíce máme v souvislosti s černým pátkem 20 % slevu na všechno zboží, takže se určitě vyplatí koupit vánoční dárky v předstihu.

Jaké šperky jsou před Vánoci nejžádanější?

Každým rokem se vánoční přání trošičku mění. Osobně za velice zimní záležitost považuji perly. A co se týče typu šperku, před Vánoci jsou asi nejčastěji vyhledávané náušnice, které nosí téměř každá žena. Hned vzápětí řetízky, různé přívěšky a až potom nastupují prstýnky. Trend náramků naopak spíše upadá.

A co by udělalo největší radost vám?

Já si potrpím na jednoduchost. Mám ráda keramiku i šperky s brilianty. Vždy když je něco nové, elegantní a jednoduché, mám z toho velkou radost.

Netroufáte si na výběr šperku? Řešením je dárkový poukaz

A co když si zákazník neví s dárkem rady? Nabízíte i dárkové poukazy?

Samozřejmě. Rádi je zákazníkovi vystavíme na jakoukoli částku. Poukazy jsou ideální pro pány, kteří si skutečně neví rady, čím by své drahé polovičce udělali radost. Dárkové poukazy lze využít i pro později zhotovený šperk na zakázku. Zákazník, který u nás nakoupí, dostane navíc stokorunový voucher na další nákup. Během roku mohou zákazníci kupon využít a jeho hodnota se jim odečte z jakéhokoli zboží.

Zmínila jste výrobu šperku na zakázku. Jakým způsobem spolupráce s Vašimi profesionály probíhá?

Zákazník nás zkontaktuje e-mailem nebo přijde osobně k nám do Martiniere a dohromady se domluvíme, jaký šperk by si přál. V dnešní době je možnost inspirovat se na internetu, s určitým návrhem přijít a my pak pomůžeme nápad uvést do praxe. Celé je to však o součinnosti a vzájemné spolupráci. My říkáme možnosti, zákazník, co se mu líbí či naopak méně, aby se eliminovala jakákoli případná nespokojenost. A hlavně – aby vše vypadalo hezky a vkusně, bylo nositelné i cenově dosažitelné.

 


O zlatnictví Martiniere

Vyberte si pro Vás ideální doplněk v příjemném prostředí, kde kvalitu získáte za rozumnou cenu. Pokud jste příznivci všeho, co se třpytí, zavítejte do zlatnictví Martiniere a určitě nebudete litovat. Koneckonců po České ulici je to pro Brňana vždy po cestě.


Jinde na SrdceMoravy