"

Cerafi... Být dokonale přitažlivá...

24. 11. 2014 Sdílej na SrdceMoravy

Neodolatelná chuť být jiná...

Šperky CERAFI kombinují dokonalé dílenské zpracování starých klenotníků s luxusním moderním designem a prostřednictvím svých linií umocňují kouzlo kombinace keramiky, stříbra a kubické zirkonie.

CERAFI tak jsou dokonalou volbou pro všechny, kdo chtějí unikátní ozdobu pro sebe nebo potěšit své blízké krásným dárkem.

Zlatnictví Martiniere

Vyberte si ideální doplněk pro sebe nebo své blízké v příjemném prostředí, kde kvalitu získáte za rozumnou cenu. Pokud jste příznivci všeho, co se třpytí, zavítejte do zlatnictví Martiniere a určitě nebudete litovat. Koneckonců po České ulici je to pro Brňana vždy po cestě.

Pokud chcete něco opravdu výjimečného

Kromě vystavené nabídky si ze zlatnictví navíc můžete odnést šperk na zakázku podle Vašeho jedinečného návrhu. Martiniere se totiž pyšní vlastní výrobou. Zkušený personál dokáže poradit a doladit doplněk ze zlata či stříbra do posledního detailu.

Spojte svou představivost a tvořivost se zručností profesionálních zlatníků. Společně se Vám jistě podaří vytvořit šperk, který bude zdobit Vaši osobnost jako žádný jiný. Vaší fantazii se meze nekladou a věřte, že v Martiniere už se na Vaše neobvyklé nápady těší.


Jinde na SrdceMoravy