"

Pro sportovní oblečení z Go2Sport nemusíte do obchodu. Přijede za Vámi

16. 08. 2018 , aktualizace: 23. 08. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Na cestách nabízí oblečení i doplňky. S výběrem toho pro Vás nejvhodnějšího oblečení poradí i majitelka obchodu Jana Přikrylová. "Sbalíme obchod a vyjedeme tam, kde jsme potřeba. Nabízíme oblečení a doplňky především ženám přesně tam, kde na to mají čas a náladu. Říkají pak, že si jednou za půl roku nakoupí vše u nás a už jinam nemusí chodit," popisuje Přikrylová.

Výběr jako na prodejně

Nemusíte se bát, že si nevyberete. Na cesty vyrazí s téměř celým obchodem tak, aby byly spokojené všechny zákaznice. Nakoupíte to nejkvalitnější oblečení od značek jako Venice Beach, Under Armour, Neywer či Sweep. Vybere si tak vše, co ke sportování potřebujete. Nezáleží přitom zda chodíte běhat nebo cvičíte doma či v posilovně nebo na lekcích. Koupit si můžete stejně tak kvalitní funkční legíny, jako tričko nebo mikinu. 

Kam všude jezdí?

Obchod můžete potkat na velkých kongresech v Brně i Olomouci, ale především na wellness víkendech pořádaných lektorkami po celé jižní Moravě. "Máme už navázaná přátelství z těchto akcí a spokojené zákaznice se pak vrací i do obchodu," říká Přikrylová. Pravidelně jezdí třeba do Černé Hory, hotelu Veska u Olomouce nebo do Luhačovic. Jezdí na místa se zkušenými trenérkami, takže si kromě kvalitního oblečení odnesete i příjemný pocit z kvalitního tréninku 

Chcete Go2Sport i na své akci? Stačí se ozvat

Pokud pořádáte také nějakou sportovní akci, kde by zájemci obchod ocenili, není nic jednoduššího než se domluvit na tom, aby Go2Sport dojel i na Vaši akci. Vše je o domluvě a možných prostorech na vystavení zboží. Majitelku obchodu Janu Přikrylovou můžete kontaktovat na emailu jana@g2s.cz nebo pro bližší domluvu i telefonicky na čísle 727 838 606.


Jinde na SrdceMoravy