"

Kde koupit kvalitní funkční oblečení? Jedině v Go2Sport v centu Brna

22. 09. 2018 , aktualizace: 24. 02. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Se začínajícím podzimem přichází pochmurnější počasí. Na druhou stranu se začínají listy stromů zabarvovat do krásných barev a prozáří cestu do práce i školy. Stejně tak můžete rozzářit cvičební sál i posilovnu v některém z modelů sportovního oblečení z Go2Sport. V obchodně najdete jen ty nejkvalitnější značky, které vydrží dlouhé hodiny tréninku.  V tomto článku přinášíme jen malou ukázku toho, co si můžete pořídit. 

Tílko s vycpanou podprsenkou

Tílko od německé značky Venice Beach s více s třicetiletou tradicí se hodí na všechny typy sportů. Cvičí se v něm opravdu pohodlně, protože speciální materiál odvádí pot a velmi rychle schne. Díky pružnému tvaru je v něm vidět každý sval. A jako bonus má i vycpanou podprsenku. Kromě modelu na fotce si jej můžete koupit také v lehce army stylu a v černobílém provedení. 

Legíny s komiksem

V legínách od české značky Sweep budete opravdu nepřehlédnutelné a originální. Zářivé barvy i motivy vás jednoduše nenechají vzdát ani jedno opakování. Díky výbornému střihu jsou velmi pohodlné a příjemné. Samozřejmostí je i materiál, který odvádá pot. Pokud preferujete krátké legíny nemusíte smutnět. V kamenném obchodě najdete i kratší variantu. 

 

Pestrý výběr čelenek 

Na jedny z posledních vyjížděk na kole nebo později pod helmu na lyžování můžete využít širokou škálu čelenek od české firmy Eleven. Kvalitní sportovní oblečení vyrábí už více než deset let. Na výběr jsou v různých barvách i vzorech. Díky vnitřnímu jemnému chloupku čelenky nesjíždí z čela. Můžete s nimi tak nerušeně vyběhnout ven a kapičky potu vás nebudou při běhu rušit. 

 


Jinde na SrdceMoravy